Volné pracovní pozice

Disponent/Dispečer přepravy

Chcete se stát součástí týmu transportu s jistotou dlouhodobé spolupráce?

Rádi komunikujete a mluvení je Vaše parketa?
Jste odolní a stres si na Vás nepřijde?
Jste tak trochu obchodník/obchodnice?
Jste pečlivý/á a rád/a dotahujete věci do konce?
Logické uvažování a rychlé rozhodování je pro Vás samozřejmost?
Zkušenosti v logistice a transportu vítáme a umíme je ocenit!

Jaká bude Vaše náplň práce:

  • plánovat vytěžování, prodávat a monitorovat přepravy
  • komunikovat s dodavateli a dopravci
  • komunikovat se skladem, určovat priority nakládky/vykládky

Celou náplň práce nebudeme popisovat, necháme si část i na osobní pohovor 🙂

Co Vám za to nabízíme:

  • Motivující finanční ohodnocení
  • Stravenky, vybavenou kuchyňku s jídelnou
  • Reálnou možnost osobnostního i kariérního růstu
  • Práci v přátelském kolektivu
  • Podporu při zaučení i v průběhu celého pracovního poměru
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Multisport karta
Created with

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.